• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 52.2 m2
  • Kati: 6

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 9-katesh, me ashensor. Apartamenti organizohet nga nje soxhorno, korridori qe ben lidhjen me dhomen e gjumit dhe tualetin, i cili eshte me instalim incaso. Apartamenti shitet i mobiluar, me nje mobilim bashkekohor. Eshte i pershtatshem per familjare dhe cifte te reja. Ndodhet ne nje zone shume te mire. I ka te gjitha facilitetet e nevojshme prane si shkolla, kopshte, cerdhe, ambulance dhe linja urbani. Pallati eshte ndertim i vitit 2021, dhe eshte ne pritje te certifikates se pronesise. Aktualisht ka kontraten e porosise. Cmimi i shitjes 63.000 euro

ID : PRO3875
Adresa: Zog i Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Zogut te Zi
Cmimi:63,000 €
Sipërfaqja: 52.2 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 pranë ”Zogut te Zi” prane “Ring Center”, Tirane.

Tirana, Pranë Zogut të Zi
69,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 3+1 tek "Zogu I Zi".

Tirana, Prane Zogut te Zi
150,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 115 m2

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 tek "Zogu I Zi".

Tirana, Prane Zogut te Zi
145,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 145 m2