• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2

Shiten apartamente në një ndër Komplekset më të reja në Tiranë të Sima Com, ngjitur me kompleksin “Green City” i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamentet janë pozicionuar në zonën e Unazës së Re,në një nga komplekset me punimet më cilësore. Apartamentet 1+1 kane sipërfaqe totale prej 82.44 m2,82.44 dhe dy apartamente jane me nga 82.67, dhe apartamenti 2+1 ka një sipërfaqe totale prej 96.7 m2.
Apartamentet kanë nje planimetri mjaft të rregullt dhe materiale shumë cilësore në ndërtim, tull termike, sistem incaso etj. Apartamentet 1+1 janë të organizuar në në një sallon ndenje së bashku me kuzhinën, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon, ndërsa 2+1 është I organizuar në sallon ndenje, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Cmimi 830 euro/m2
Cmimi I apartamentit 2+1 është 80.261 euro

ID : PRO3858
Adresa: sima com
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:80,261 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Apartament 3+1ne shitje ne "Unazen e Re", te kompleksi "Green City".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,000 €
ID: PRO3977 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127.4 m2

Shitet apartament 2+1 tek "OASIS Residence".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
95,512 €
ID: PRO3745 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi ‘’Green City’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
98,000 €
ID: PRO3728 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 117 m2