• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira ditore apartament 1+1, tek Kompleksi "Lura 1".
Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones se Gjirit te Lalezit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.
Apartamenti eshte i mobiluar deri ne detaje, verande dhe oborr qe ofrojne nje ambjent mjaft shlodhese.

Cmimi 60 euro/nata.

ID : PRO3854
Adresa: Gjiri I Lalezit
Qyteti: Durrës
Zona: Durres - Tirane
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera super apartament 1+1 në Vala Mar Residences në Hamallaj

Durrës, Durres - Tirane
Kontakto për cmimin / Nata
ID: PRO3424 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 77 m2