• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • m2

Shitet super vilë dy katëshe në ''Farke''

Vila është dy katëshe, me një sipërfaqe trualli prej 500 m2, 150 m2 është ndërtim dhe 65 m2 podrumi.

Karakteristikat e viles

Kati përdhe: Organizohet në soxhorno, një kuzhinë, korridor, tualet dhe një verandë shumë të bukur.

Kati parë: dy dhoma gjumi, dy tualete.

Ka super termoizolim, është e veshur me rrjete, ka sistem qëndror i ngrohjes me korent nga dyshemeja dhe ssitem chiller, ka panel djellor etj.

Vila vjen nje oborr te madh te gjelberuar që të ofron një qetësi dhe rahati maksimale.

Ndodhet nje zone shume te qete, larg zhurmave dhe ne mes te ajrit te paster

Vila ka dokumentacion të plotë hipotekor.

Çmimi për shitje 470.000 euro

ID : PRO3777
Adresa: fark
Qyteti: Tirana
Zona: Farke
Cmimi:470,000 €
Sipërfaqja: m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0

Prona të ngjashme

Vilë në shitje në “Lakeside Residence” Farkë

Tirana, Farke
500,000 €
ID: PRO6419 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 258 m2

Vilë në shitje në Green Field Residence Mullet

Tirana, Farke
848,612 €
ID: PRO6336 Dhoma: 4 Tualetet: 4 Sipërfaqja: 448 m2

Vilë në shitje në O2 Residences Farkë

Tirana, Farke
580,000 €
ID: PRO6316 Dhoma: 3 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 300 m2