• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 101 m2
  • Kati: 6

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’ Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregull. Është e organizuar në tre dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkon. Sipërfaqja e Apartamentit eshte 101.3 neto dhe 120.4 m2 bruto. Hapesira qe e karakterizone kete zone , me bulevardin e gjelber ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshme vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks shume funksional. Cmimi per Apartamentin 890 euro/m2, Total 107.156 euro

ID : PRO3762
Adresa: fusha e aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:107,156 €
Sipërfaqja: 101 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shiten apartamente 2+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
94,696 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 85 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,431 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2