• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 85 m2
  • Kati: 4

Apartamentet ndodhet një nga komplekset më cilësore në Tiranë apartamenti është në fazë përfundimi dhe ka nje planimetri të rregull. Janë të organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe ballkon. Njëri apartament ka sipërfaqe bruto prej 100.9 m2 dhe tjetri është 106.4 m2. Hapesira qe e karakterizone kete zone , me bulevardin e gjelber ne pjesen jugore te tij dhe me objektet me administrim shteteror ne lindje, veri dhe ne perendim, e ben nje kompleks me fushepamje te pa kufizuar nga i cili aksesohen lehtesisht sherbime te ndryshme publike. Me nje oborr te brendshem te aksesueshme vetem me ane te rrugicave pedonale dhe me nje gjelberim qe shkrihet me pjesen e bulevardit ne hyrje te tij, e ben kete nje kompleks shume funksional. Cmimi 890 euro/m2, Total 94.696 euro

ID : PRO3761
Adresa: fusha e aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:94,696 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 3+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
107,156 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 101 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,965 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 50 m2

Shiten apartamente 1+1 te kompleksi ‘’Grand Park Residence’’, tek ‘’Fusha e Aviacionit’’

Tirana, Fusha e Aviacionit
60,431 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 56 m2