• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 2
  • 200 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira ambjent komercal per zyra në ''Myslym Shyr" Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 200 m2, është I ndarë në dy ambjente njëri ambjent ka 120 m2 dhe tjetri 80 m2, ka dy tualete. Ambienit ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi shume cilesor me ashensor personal. ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes. Eshte bosh, gjithashtu ka vetrata xhami dhe me nje ndricim shume te mire, gati per ta vendosur ne funksionim. Ambienti ështe nje mundesi ideale call center, pasi eshte nje zone shume e populluar dhe e investuar. Cmimi 2000 euro/muaj pa përfshirë taksat

ID : PRO3731
Adresa: bllok
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:2,000 €
Sipërfaqja: 200 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira zyra në ''Myslym Shyr''.

Tirana,
1,000 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 170 m2

Jepet me qira ambjent komercial per zyra ne "Asitr".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
2,000 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 340 m2

Jepet me qira ambjent komercal për zyra prane ''Kompleksit Panorama''.

Tirana,
9,100 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 700 m2