• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 117 m2
  • Kati: 7

Shitet apartament 2+1 tek kompleksi ‘’Green City’’.
Shitet apartament 2+1 në një nga komplekset më cilësore në Tiranë , apartamenti është përfunduar dhe ka nje planimetri të rregullt dhe ndodhet në katin e VII-të banim me ashensor. Është e organizuar në dy dhoma gjumi, një dhomë ndenje, dy tualete dhe veranda. Sipërfaqja e Apartamentit eshte 117.29 m2 bruto, dhe 26.93 m2 verande.
Cmimi per Apartamentin 835 euro/m2, Total 98.000 euro

ID : PRO3728
Adresa: green city
Qyteti: Tirana
Zona: Unaza e Re, Astiri
Cmimi:98,000 €
Sipërfaqja: 117 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Apartament 3+1ne shitje ne "Unazen e Re", te kompleksi "Green City".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
145,000 €
ID: PRO3977 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127.4 m2

Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje tek ‘’Kompleksi Simacom’’.

Tirana, Unaza e Re, Astiri
80,261 €
ID: PRO3858 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 2+1 tek "OASIS Residence".

Tirana, Unaza e Re, Astiri
95,512 €
ID: PRO3745 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 94 m2