• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 53 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament 1+1 ne Malin e Robit.
Shitet apartament 1+1 ne Malin e Robit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, shume prane brezit te pare ,me nje siperfaqe prej 53 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e duhura qe nevojiten per pushim ose jetese te rehateshme. Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete ku gjelberimi dhe qetesia gjejne paqe me njera tjetren. Apartamenti ndodhet ne nje nder komplekset me te mira te zones. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Cmimi i shitjes 40000 euro.

ID : PRO3726
Adresa:
Qyteti: Golem
Zona: Shkembi i Kavajes
Cmimi:40,000 €
Sipërfaqja: 53 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 te Shkembi I Kavajes,Golem

Golem, Shkembi i Kavajes
23,000 €
ID: PRO2063 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 45 m2

Shitet apartament 2+1 te shkëmbi I "Kavajës"

Golem, Shkembi i Kavajes
109,400 €
ID: PRO389 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2

Shitet apartament 1+1 te shkëmbi I "Kavajës"

Golem, Shkembi i Kavajes
50,274 €
ID: PRO390 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 66 m2