• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 140 m2

Shitet shtepi private ne "Paskuqan". Shtepia eshte 2+1 dhe ka nje siperfaqe ndertimi 140 m2 dhe siperfaqe trualli 400m2. Eshte e organizuar ne nje dhome ndenje dhe ambjent gatimi me vete, dy dhoma gjumi, korridor, nje tualet dhe oborr. Shtepia eshte e mobiluar dhe e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme gjithashtu disponon dokumentacion te rregullt. Cmimi i shitjes 60.000 euro

ID : PRO3719
Adresa: Paskuqan
Qyteti: Kamëz
Zona: Kamëz
Cmimi:60,000 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Shitet vile ne Kamez.

Kamëz, Kamëz
200,000 €
ID: PRO3829 Dhoma: 4 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 132 m2

Shitet Shtepi 2-kateshe ne Kamez

Kamëz, Kamëz
120,000 €
ID: PRO3800 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 103 m2