• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 174 m2
  • Kati: 8

Super apartament 3+1+2 tek ‘’Garda’’

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në një nga rrugët kryesore të qytetit në Rrugën "Ibrahim Rugova’’

Ndodhet në katin e VIII-të të banimit në një pallat të ri me planimetri shumë të rregullt.

Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 193 m2 dhe 174 neto.

Eshtë I organizuar në një ambjent ndenje, një ambjent gatimi të vecantë, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone.

Zona e ditës ndahet nga zona e natës nëpërmjet një korridori.

Orientimi është Jug-Perendim cka e bën një apartamet të ngrohtë.

Është I shtruar I gjithi me parket, dhe ka sistem chiller

Ofron gjithçka per nje jetese shume te rehatshme

ID : PRO3701
Adresa: garda
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Gardes
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 174 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Garda e Republikes se Shqiperise”

Tirana, Prane Gardes
1,000 € / Muaj
ID: PRO4059 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2

Jepet me qera apartament 1+1 në Rrugën “Lidhja e Prizrenit”

Tirana, Prane Gardes
450 € / Muaj
ID: PRO1622 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet apartament 3+1 me qera pranë "Gardes se Republikes" Tirane.

Tirana, Prane Gardes
600 € / Muaj
ID: PRO1662 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 127 m2