• Dhoma gjumi: 7
  • Tualet: 5
  • 440 m2
  • Kati: 2

Jepet me qira ambjent komercal per zyra ne Komune Parisit. Zyra ka nje siperfaqe totale prej 440 m2. Ambienit ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi shume cilesor, ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes. Eshte totalisht e kompletuar gjithashtu edhe me vetrata xhami dhe me nje ndricim shume te mire, gati per ta vendosur ne funksionim. Ambienti perbehet nga 7 zyra te ndara me xham, 3 ambiente te medha, dhe 5 tualete. Ka orientim Perendimor. Eshte nje mundesi ideale call center, pasi eshte nje zone shume e populluar dhe e investuar. Cmimi 5300 euro

ID : PRO3692
Adresa: Stadiumi Dinamo
Qyteti: Tirana
Zona: Prane stadiumit Dinamo
Cmimi:5,300 €
Sipërfaqja: 440 m2
Dhoma gjumi: 7
Tualet: 5
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet me qira super ambjent tek ‘’Stadiumi Dinamo’’

Tirana, Prane stadiumit Dinamo
4,500 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 737 m2