• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 107 m2
  • Kati: 2

Shitet super apartament tek ''Liqeni I thatë''. Apartamenti ndodhet ne nje nga vendet me ekskluzive dhe të qetë ne Tirane dhe është pranë rrugës kryesore. Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe vendndodhja ofron nje cilesi te larte jetese per ata qe duan te gjenden ne te njejten kohe si prane qendres se Tiranes ashtu edhe prane natyres. Apartamenti eshte 120 m2 bashkë me verandën dhe 107 m2 neto, dhe është i organizuar ne nje ambient te ndenje dhe ambjent gatimi te perbashket, 2 tualete dhe nje ballkon me pamje nga liqeni, gjithashtu ka dhe orientim Lindje. Eshte nje apartament plot drite dhe gjithashtu eshte ne proces hipotekimi. Cmimi 99.960 Euro

ID : PRO3647
Adresa: liqeni i thate
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni i Thatë
Cmimi:99,960 €
Sipërfaqja: 107 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 tek Liqeni i Thate.

Tirana, Liqeni i Thatë
195,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni të Thatë.

Tirana, Liqeni i Thatë
108,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 95 m2

Shitet apartament 2+1 tek "Liqeni i Thatë".

Tirana, Liqeni i Thatë
81,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 96 m2