• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 134 m2
  • Kati: 8

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut tek ‘’Sheshi Wilson’’. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 133.7 m2 dhe ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri me ashensor me punime shumë cilësore. Është i organizuar në një ambient ndenjie, ambjent gatimi të vecantë, tre dhoma gjumi, dy tualete, një koridor, dhe një ballkon. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shitet me të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake. Zona që ndodhet apartamenti të ofron shumë facilitete të shumta, si: supermarkete, shkolla, universitete, banka, restorante etj. Çmimi 180.000 euro

ID : PRO3620
Adresa: Blloku
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:180,000 €
Sipërfaqja: 134 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 8

Prona të ngjashme

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" .

Tirana, Bllok
170,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''.

Tirana, Bllok
126,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet apartament 1+1 tek Garda.

Tirana, Bllok
115,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2