• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 527 m2
  • Kati: 1

Shitet super ambient komercial ne nje kompleks te ri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e -1 me nje siperfaqe totale prej 527.3m2. Ambjenti ndodhet me nje lokacion fantastik, krijon mundesi perfekte brandimi per biznesin tuaj . Ambienti ka punime shume cilesore si ne rrjetin elektrik dhe te kondicionimit. Ambienti tek Garden Turdiu krijon imazhin ideal dhe suksesin e garantuar per cdo profil biznesi. Ambjenti ka ashensor per njerez dhe mallra. Cmimi 1100 euro/m2 Cmimi I shitjes 580.030 euro

ID : PRO3570
Adresa:
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:580,030 €
Sipërfaqja: 527 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Shitet objekt prane Fushes se Aviacionit

Tirana, Fusha e Aviacionit
380,000 €
Sipërfaqja: 300 m2