• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira apartament 1+1 përballë ‘’Harry Fultz’’.
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me një sipërfaqe prej 70 m2. Eshtë i organizuar në një sallon ndenjie dhe ngrënie, një dhomë gjumi , ballkon, tualet si dhe korridor. Ndodhet në një ndërtimi të ri cilësor të pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar me mobilje të reja, I shtruar me parket, disponon sistem ngrohje-ftohje, aktualisht po montohet edhe kuzhina me të gjitha kushtet e nevojshme. Apartamenti është I pabanuar më parë.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkingu.
Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO3517
Adresa: prane Harry Fultz
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë "Harry Fultz"
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Harry Futzit ".

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO2043 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2