• Dhoma gjumi: 3
  • Tualet: 2
  • 140 m2
  • Kati: 3

Jepet me qira apartament modern 3+1 tek ‘’Kopshti Zoologjik’’. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe të mira të Tiranës, me kushte teper cilesore me ashensor dhe i mireadministruar . Apartamenti është i organizuar ne sallon, dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, dy dhoma gjumi te bollshme e te ndricuara, 2 tualete te gjitha te arreduara ne menyre bashkekohore , si dhe një dhomë që shërben si studio aktualisht, por mund të vendoset edhe një krevat sipas preferencave të klientit. Apartameni eshte i shtruar me parket cilesore, ka sistem qëndror ftohje/ngrohje, grila , gjithashtu të ofron edhe një pamje fantastike nga Kopshti Zoologjik. Së bashku me apartamentin përfshihet edhe nje post parkimi që mund të zër edhe 2 makina. Cmimi 1150 euro/muaj perfshi dhe taksat

ID : PRO3506
Adresa: Kopshti Zoologjik
Qyteti: Tirana
Zona: prane Kopshtit Zoologjik
Cmimi:1,150 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 3
Tualet: 2
Kati: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament 2+1 tek ''Kopshti Zoologjik''.

Tirana, prane Kopshtit Zoologjik
400 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 95 m2

Jepet apartament 3+1 me verandë tek kopshti Zoologjik

Tirana, Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
1,000 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 136 m2

Prane kopshtit zoologjik jepet me qera 1+1.

Tirana, prane Kopshtit Zoologjik
420 € / Muaj
Dhoma: 1 Sipërfaqja: 78 m2