• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 112 m2
  • Kati: 7

Jepet me qera apartament 2+1 tek \'\'Xhamlliku\'\'. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Apartment ka nje siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti eshte I rikontruktuar dhe jepet gjysem I mobiluar. Cmimi I qerase 350 euro perfshire nje post parkimi

ID : PRO3504
Adresa: xhamlliku
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë ish-Porcelanit
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 112 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7

Prona të ngjashme

Jepet me i qira apartament 2+1 te Xhamlliku

Tirana, Pranë ish-Porcelanit
200 € / Muaj
ID: PRO2436 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2