• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 4

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen “Vaso Pasha”. Apartment ndodet ne nje nder zona me te preferuara dhe elitare te Tiranes. Ka nje organizim ne nje ambjent ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e IV-te te nje pallati ekzistues por te rikonstruktuar. Apartment eshte I mobiluar bukur me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Cmimi apartamentit eshte 500 euro ne muaj

ID : PRO3465
Adresa: bllok
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:500 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4

Prona të ngjashme

Në ‘’Bllok’’, pranë ‘’Gardës’’, jepet me qira super apartament 2+1

Tirana, Bllok
Kontakto për cmimin / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 220 m2

Apartament me qira 2+1 ne zonen e ish-Bllokut.

Tirana, Bllok
700 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Shitet ose jepet me qira apartament 2+1 tek ''Sheshi Wilson''.

Tirana, Bllok
330 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 88 m2