• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 8

Jepet me qira super apartament modern 2+1 tek Fusha e Aviacionit.
Apartamenti ka një sipërfaqe të bollshme dhe të mirë-organizuar. Apartamenti përbëhet nga salloni i ndjenjes, i përbashkët me ambjenin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon të bollshëm. Eshtë i arreduar në mënyrë moderne dhe me shumë me shije, I pajisur me të gjitha orenditë e nevoshme për një jetesë komode. Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri me ashensor dhe me një sipërfaqe prej 100 m2.
Cmimi 450 euro/muaj

ID : PRO3450
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 8
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament modern tek "Fusha e Avicaionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
1,000 € / Muaj
ID: PRO3566 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”.

Tirana, Fusha e Aviacionit
300 € / Muaj
ID: PRO3312 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi "Green City".

Tirana, Fusha e Aviacionit
270 € / Muaj
ID: PRO3294 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2