• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 60 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 1+1 tek Garda. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë të Tiranës, dhe është i organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, nje dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Pozicioni I apartamentit eshte shume i favorshem per banim, dhe ndodhet në katin e IV-rt me një sipërfaqe totale prej 65.30 m2 dhe neto 59.88 m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe gjithashtu disponon certifikate pronesie. Cmimi 115.000 euro

ID : PRO3442
Adresa: Blloku
Qyteti: Tirana
Zona: Bllok
Cmimi:115,000 €
Sipërfaqja: 60 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish-Bllokut tek ‘’Sheshi Wilson’’.

Tirana, Bllok
180,000 €
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 134 m2

Shitet super apartament 2+1+2 në "Bllok" .

Tirana, Bllok
170,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 87 m2

Shitet apartament 2+1 te Rr.'' Margarita Tutulani''.

Tirana, Bllok
126,000 €
Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2