• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 143 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira super apartament 2+1+ 2 poste parkingu tek \'\'Liqeni\'\'
Apartamenti organizohet në një ambient ndenjie dhe ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, dhe nje ballkon. Eshte totalisht i shtruar me parket dhe i pajisur me sistem ngrohje-ftohje, ka pajisjet elektro-shtëpiake të markave të fundit, grila elektrike, dhe ka një pamje të mrekullueshme. Ndodhet në një zonë me një qetësi absolute, me një sipërfaqe prej 143 m2, në katin e V-të një pallati të ri me ashensor. Në cmim perfshihet edhe dy poste parkingu
Cmimi 1100 euro/muaj

ID : PRO3441
Adresa: Liqeni i Tiranes
Qyteti: Tirana
Zona: Liqeni I tiranes
Cmimi:1,100 €
Sipërfaqja: 143 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5