• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 6

Jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi “Simacom”. Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenje bashkë me kuzhinë të përbashkët, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ndodhet në katin e VI-të. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, i cili ndodhet midis Unazes së Re dhe ish fushës së aviacionit. Apartamenti të ofron dhe një post parkim që përfshihet në cmim. Cmimi i qirasë 300 euro/muaj

ID : PRO3312
Adresa: Fusha e Aviacionit
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:300 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartament modern tek "Fusha e Avicaionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
1,000 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 153 m2

jepet me qira apartament 1+1 te kompleksi "Green City".

Tirana, Fusha e Aviacionit
270 € / Muaj
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2

Apartament 2+1 me qera tek "Fusha e Aviacionit"

Tirana, Fusha e Aviacionit
400 € / Muaj
Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2