• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 91 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira apartament 1+1 prane Galerise ETC ne Bulevardi Bajram Curri . Apartamenti ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 91 m2, te organizuar ne nje ambjent ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje balkon te madh. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha orendite e duhura dhe I arreduar ne menyre moderne . Cmimi 350 euro ne muaj.

ID : PRO3285
Adresa: dega e thesarit
Qyteti: Tirana
Zona: Bulevardi Bajram Curri
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 91 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 5

Prona të ngjashme

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
250 € / Muaj
ID: PRO3979 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 45 m2

Jepet me qira apartamenti 1+1 te pallatet Agimi, ne Bulevardi Bajram Curri

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
300 € / Muaj
ID: PRO2224 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2

Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevard " Bajram Curri"

Tirana, Bulevardi Bajram Curri
750 € / Muaj
ID: PRO2215 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2