• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 127 m2
  • Kati: 5

Jepet me qera apartament 2+1 në Rr. “ Don Bosko”, te kompleksi “Vizion Plus”.
Jepet apartament me qera në një pallat të ri, I mobiluar në mënyrë bashkohore, me tepër kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme.
Apartamenti ka një sipërfaqe 110 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualete , korridor dhe dy ballkone . Ndodhet në katin e 5-të teknik të një objekti të ri.
Çmimi: 370 euro/muaj.

ID : PRO3237
Adresa: Don Bosko
Qyteti: Tirana
Zona: Don Bosko
Cmimi:370 €
Sipërfaqja: 127 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në ‘’Don Bosko’’ tek Fiori di Bosko .

Tirana, Don Bosko
500 € / Muaj
ID: PRO4100 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qera super apartament 2+1 në Don Bosko, "Vizion Plus"

Tirana, Don Bosko
600 € / Muaj
ID: PRO4095 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 104 m2

Apartament 2+1 me qira ne “Don Bosko”

Tirana, Don Bosko
200 € / Muaj
ID: PRO4090 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 104 m2