• Dhoma gjumi: 4
  • Tualet: 3
  • 260 m2

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ''Rruga Fuat Toptani''.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 260 m2 dhe është I organizuar në tre kate.
Kati i pare i viles eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie me kuzhine te perbashket dhe nje tualet.
Kati i dyte organizohet ne 1 dhome gjumi dhe nje tualet dhe dy ballkone.
Kati i trete organizohet ne 2 dhoma gjumi dhe nje tualet dhe verande.
Vila ka oborr dhe hapsire per 2 poste parkimi.

ID : PRO3206
Adresa: rruga Fuat Toptani
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 260 m2
Dhoma gjumi: 4
Tualet: 3

Prona të ngjashme

Jepet me qira kati I katër I një vile në \'\'Rrugën 3 Vellezerit Kondi\"

Tirana, Rruga e Elbasanit
200 € / Muaj
ID: PRO3097 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Kati I III-të I një vile më qira tek Rruga e ''Elbasanit'' pranë Fakultetit Ekonomik.

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
ID: PRO3879 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira kati I tretë I një vile 4-katëshe pranë ambasadës Turke

Tirana, Rruga e Elbasanit
500 € / Muaj
ID: PRO1910 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 162 m2