• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 125 m2
  • Kati: 7

Apartament 2+1 me qira tek ‘’Rruga e Bogdanve’’

Ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe shumë cilësor.

Apartamenti ka një planimetri shumë të rregullt dhe është i organizuar në sallon ndenje me ambient gatimi të përbashkët, një korridor, një dhomë matrimoniale, një dhomë fëmijësh, dy tualete dhe dy ballkone.

Orientimi është lindje-veri dhe ka ndricim natyral gjatë gjithë ditës.

Zona në të cilën ndodhet pallati ka të gjithë facilitetet e mundeshme për një jetesë komode.

Apartamenti është I mobilur me të gjitha kushtet e nevojshme dhe disponon edhe kondicioner.
Cmimi 650 euro/muaj

ID : PRO3184
Adresa: Rruga e bogdanve
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Bogdanëve
Cmimi:650 €
Sipërfaqja: 125 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 7
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga e Bogdanëve.

Tirana, Rruga e Bogdanëve
600 € / Muaj
ID: PRO2153 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen e Bogdanve.

Tirana, Rruga e Bogdanëve
800 € / Muaj
ID: PRO3404 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 124 m2

Apartament me qera 3+1 në rrugën e Kavajës

Tirana, Rruga e Bogdanëve
1,400 € / Muaj
ID: PRO2133 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 187 m2