• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 72 m2

Jepet me qira Apartament 1+1 tek “Komuna e Parisit”.

Apartamenti është I organizuar në një dhomë ndenjeje me ambient gatimi e ngrënieje, një dhomë gjumi,dhe një tualet.

Apartamenti është i mobiluar deri në detaje, ngrohja është me kondicioner, të gjitha pajisjet janë cilësore dhe në gjendje shumë të mirë.

Apartamenti ndodhet në katin e II-të, vendodhja e apartamentit të ofron facilitete të shumta.

Çmimi 400 euro/muaj.

ID : PRO3158
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 72 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
350 € / Muaj
ID: PRO4117 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
650 € / Muaj
ID: PRO1178 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 1+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
350 € / Muaj
ID: PRO1057 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2