• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 76 m2

Shitet apartament 2+1 në ‘’Dhermi’’.
Apartamenti ndodhet në Dhermi me pamje fantasktike nga deti. Ka një sipërfaqe totale prej 75.9 m2 dhe 57.5 m2 neto. Punimet e apartamentit janë bashkëkohore, prona është konform me të gjitha normave ligjore në fuqi. Pallati është ndërtim I viteve të fundit, I pozicionuar në një ndër zonat më të frekuentuara nga turistës.
Cmimi 1200 euro/m2
Cmimi total 91.000 euro

ID : PRO3139
Adresa: Dhermi
Qyteti: Dhermi
Zona: Dhermi
Cmimi:91,000 €
Sipërfaqja: 76 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1

Prona të ngjashme

Santorini Residence Drymades, apartament 1+1 në shitje

Dhermi, Dhermi
258,360 €
ID: PRO6820 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 86.12 m2 Kati: 1

Santorini Residences, apartament 2+1 në shitje

Dhermi, Dhermi
356,400 €
ID: PRO6819 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 118.8 m2 Kati: 1

Apartament 1+1 në shitje në “Santorini Residence” Drymades

Dhermi, Dhermi
277,930 €
ID: PRO6125 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 103 m2