• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 4

Jepet me qira kati I katërt i një vile në \'\'Rrugën 3 Vellezerit Kondi\"
Apartamenti ka një hapësirë të bollshme dhe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe nje verandë të madhe.
Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme prane rruges se Elbasanit, një zonë që të ofron shumë facilitete të shumta si supermarkete, bare, farmaci etj.
Apartamenti ka nje super pamje nga qyteti i Tiranes pasi gjendet ne koder.
Apartamenti jepet pjesërisht I mobiluar.
Çmimi 25.000 leke/muaj

ID : PRO3097
Adresa: Rruga e Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:200 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Kati I III-të I një vile më qira tek Rruga e ''Elbasanit'' pranë Fakultetit Ekonomik.

Tirana, Rruga e Elbasanit
350 € / Muaj
ID: PRO3879 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2

Jepet me qira nje vile 3-kateshe tek ''Rruga Fuat Toptani''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
600 € / Muaj
ID: PRO3206 Dhoma: 4 Tualetet: 3 Sipërfaqja: 260 m2

Jepet me qira kati I tretë I një vile 4-katëshe pranë ambasadës Turke

Tirana, Rruga e Elbasanit
500 € / Muaj
ID: PRO1910 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 162 m2