• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 122 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira super duplex tek Rezidenca "Kodra e Diellit"

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2

Organizohet ne nje ambjent ndenjie , nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Apartamenti eshte super i mobiluar me te gjitha orendite e nevojshme

Gjithashtu eshte i pajisur me sistem chiller dhe termoizolim akustik

Rezidenca ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme.

Cmimi 700 euro/muaj

ID : PRO3070
Adresa: Rezidenca Kodra e Diellit
Qyteti: Tirana
Zona: Kodra e Diellit
Cmimi:600 €
Sipërfaqja: 122 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 1

Prona të ngjashme

Jepet me qira Dublex tek "kodra e Diellit"

Tirana, Kodra e Diellit
800 € / Muaj
ID: PRO2755 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 156 m2

Shitet ose jepet me qera dubleks brenda rezidencës "Kodra e Diellit"

Tirana, Kodra e Diellit
1,500 € / Muaj
ID: PRO2612 Sipërfaqja: 156 m2

Jepet me qira duplex 3+1 te Kodra e Diellit

Tirana, Kodra e Diellit
1,200 € / Muaj
ID: PRO2587 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 193 m2