• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 115 m2
  • Kati: 2

Dublex me qira ne rrugen 'Thanas Ziko" prane shkolles “Partizani”

Ndodhet në një nga zonat më të mira të Tiranës,

Ka një sipërfaqe totale prej 115m2

Dublex-i ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje vile dhe ka hyrje me vete .

Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi, një dhomë ndenjie me kuzhine te perbashket, 2 tualete, një verandë me sipërfaqe të konsiderueshme ne pjesen e siperme te dublex-it .

Gjithashtu ka akses në rrugën kryesore dhe facilitete të shumta.

Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2953
Adresa: Rr. Thanas Ziko
Qyteti: Tirana
Zona: Thanas Ziko
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 115 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2
Google Maps