• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 2

Shitet apartament ne nje nga zonat me qeta te bregdetit Adriatik 2+1 Qerret Kavajes

Ne bregdetin e Adriatikut, ne nje kompleks rezidencial ofrohet ky apartament ne katin e dyte te banimit, i perbere nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me aneks, nje tualet dhe ballkon.
Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me te gjitha pasjisjet e duhura, ku mund te vini vetem per tu relaxuar. Kompleksi ndodhet ne mes te gjelberimit, ajrit te paster dhe detit dhe ne nje nga zonat me te organizuara te qytetit.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 75 000 Euro/totali

ID : PRO2615
Adresa: Qerret
Qyteti: Golem
Zona:
Cmimi:75,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 në shitje në “Vlorë”

Vlorë, Vlorë
77,000 €
ID: PRO4131 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 128.23 m2

Apartament 3+1+2 ne shitje prane kompleskit “Arlis”

Tirana, Prane 21- Dhjetorit
159,000 €
ID: PRO4124 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament per shitje 2+1+2 tek Kthesa e Kamzes

Tirana, Kthesa e Kamzes
68,000 €
ID: PRO4121 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 97 m2