• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 56 m2

Jepet me qera piceri tek "Komuna e Parisit".

Jepet me qera piceria tek "Komuna e Parisit" pranë "Wisdom Universitety". Dyqani ka një sipërfaqe prej 56 m2.
Ambjenti ndodhet në katin përdhe të një pallati. Dyqani ndodhet në një zonë mjaft të aksesueshme të Tiranës dhe është totalisht gati për të filluar punën. Jepet i mobiluar si në foto.
Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO2606
Adresa: Komuna e Parisit
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 56 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1