• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 80 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira apartament 2+1 prane \"Hurry Fultz\" , Zogut te Zi dhe Don Bosko-s.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor ne rruge kryesore te Unazes, perballe Hurry Fultzi.
Apartamenti ndodhet ne nje pozicion teper te mire, me shume drite e mobiluar me te gjitha detajet dhe orendite e duhura te jetese komode.
Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi nje tualet.

Cmimi 42 000 Leke/muaj.

ID : PRO2554
Adresa: Unaze, Zogu Zi
Qyteti: Tirana
Zona: Pranë "Harry Fultz"
Cmimi:335 €
Sipërfaqja: 80 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Jepet me qera apartament 2+1 pranë " Harry Futzit ".

Tirana,
350 € / Muaj
ID: PRO2043 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 114 m2