• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 90 m2
  • Kati: 2

Jepet apartament 2+1 me qira tek “Myslym Shyri”.
Jepet apartament 2+1 me qira përballë Rio Bar tek “Myslym Shyri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90 m2 dhe është i organizuar në një ambjent ndenjeje, ambjent gatimi më vete, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Ndodhet në katin e dytë të n jë pallati të ri 8 katësh. Apartamenti është i mobiluar si në foto.
Cmimi 350 euro/muaj

ID : PRO2512
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Myslym Shyri"
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

Tirana,
700 € / Muaj
ID: PRO2328 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 140 m2

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Myslym Shyri"

Tirana,
400 € / Muaj
ID: PRO1859 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 85 m2

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen e " Myslym Shyrit"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1743 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 75 m2