• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 95 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament 2+1 tek “Piazza”
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 95 m2, i mobiluar. Apartamenti eshte i pajisur me kondicionere dhe i organizuar në ambjentin e ndenjes e të gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi, korridor dhe nje tualet me dritare. Ndodhet në katin e II-të të një pallati.
Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2494
Adresa: Rruga Dede Gjo Luli
Qyteti: Tirana
Zona: ne qender prane Piaces
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 95 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 2

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira tek "Piaca"

Tirana, ne qender prane Piaces
330 € / Muaj
ID: PRO4039 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qira apartament 3+1 pranë Piazzes

Tirana, ne qender prane Piaces
500 € / Muaj
ID: PRO1963 Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 137 m2

Jepet apartament me qira 2+1 te Piazza

Tirana, Rr. "Sulejman Pasha"
380 € / Muaj
ID: PRO477 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 80 m2