• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 100 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament 2+1 te Shkolla e Kuqe
Apartamenti ka një siperfaqe 100 m2 dhe është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkon.
Orientimi është nga lindja
Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, i pajisur me ashensor, termoizolim.
Cmimi 400 euro/muaj

ID : PRO2493
Adresa: Rruga Qemal Stafa
Qyteti: Tirana
Zona: Rr. "Qemal Stafa"
Cmimi:400 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 2