• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 0
  • 44 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera dyqan tek Galleria. Dyqani ka një sipërfaqe prej 44.4 m2 dhe ndodhet ne katin e II-të të një ndërtese te re dhe qendër biznesi. Dyqani disponon nje hapësire dhe është e gatshmë për cdo lloj biznesi dhe shfrytëzimi. Cmimi 1000 euro ( diskutueshëm )

ID : PRO2452
Adresa: galeria
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:800 €
Sipërfaqja: 44 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 0
Kati: 2

Prona të ngjashme

Jepet super ambient per zyra me qira pranë ''Rrugës Elbasanit''.

Tirana, Rruga e Elbasanit
850 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Jepet me qera ambient per zyra në fillim të "Rrugës Elbasanit".

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 100 m2

Jepet ambient shërbimi me qira në rrugën e "Elbasanit"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,200 € / Muaj
Dhoma: 3 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 122 m2