• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 126 m2
  • Kati: 1

Jepet me qira ditore 2+1, me 2 vende parkimi ne nje rezidencat me te mire te Tiranes

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te bukura te Tiranes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2 te organizuar ne nje ambient te madh ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone.
Apartamenti jeper me qira ditore.
Apartamenti ka nje super mobilim dhe luks, si brenda apartamentit ashtu dhe rezidenca nga jasht me te gjitha kushtet.

Cmimi 80 euro/nata.

ID : PRO2410
Adresa: Rruga Elbasanit
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Elbasanit
Cmimi:80 €
Sipërfaqja: 126 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Zyrë me qira në "Rrugën e Elbasanit"

Tirana, Rruga e Elbasanit
1,000 € / Muaj
ID: PRO6264 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 125 m2 Kati: 2

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Muaj
ID: PRO5909 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2 Kati: 2

Jepet me qira apartament 2+1 pranë “7 Xhuxhave”

Tirana, Rruga e Elbasanit
400 € / Muaj
ID: PRO522 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2 Kati: 9