• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 110 m2
  • Kati: 6

Jepet me qira apartament 2+1 në rrugën e Kavajës tek "Kompleksi Delijorgji"
Apartamenti cili ka një sipërfaqe 110m2 dhe ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Orientimi perëndim –jug.
Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme.
Çmimi 450 euro/muaj.

ID : PRO2370
Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Kavajes
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira në “Rrugën e Kavajës”

Tirana, Rruga e Kavajes
450 € / Muaj
ID: PRO4069 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 87 m2

Apartament 1+1 me qira tek ‘’Rruga e Kavajës’’ pranë “Pallatit me Shigjeta”

Tirana, Prane Globe, Rruga e Kavajes
280 € / Muaj
ID: PRO4065 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2

Apartament 1+1 me qira në qendër të Tiranës, në rrugën e “Kavajës”

Tirana, Qender
300 € / Muaj
ID: PRO4052 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 60 m2