• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 140 m2
  • Kati: 6

• Tipari i kësaj prone përbëhet nga organizimi unik i hapësirave
• Sipërfaqja 140m2 organizohet në 80 m2 sipërfaqe banimi dhe 60 m2 verandë.
• E dizenjuar deri në detaje nga arkitektët francezë, ju do të gjeni një apartament pa ndarje, si: dhomë ndenjie,dhomë ngrënie, hapësirë gatimi, banjo dhe dhoma matrimoniale në nivelin e sipërm të banesës përmes shkallëve prej druri.
• Apartamenti ofrohet i pajisur plotësisht me çdo pajisje dhe mobilje të nevojshme; cilësi të lartë dhe stil modern.
• Është e pajisur me sistemin Daikin të ngrohjes dhe ftohjes, TV dhe antenë parabolike, dysheme druri, dritare termike, e deri tek lule dekorative.
• Ky apartament është mobiluar në një koncept unik të Kutisë së Bardhë, duke siguruar komoditetin e nevojshëm.
• Ndryshe nga banesat e tjera, kjo banesë ka tre fasada xhami nga jugu, perëndimi dhe veriu; plot dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
• Veranda është vendi i duhur për të pasur momente relaksuese ose për të ftuar mysafirët tuaj.
• Nuk ka limite për pamjen nga qyteti
• Ndërtesa ofron ashensor, administrim dhe siguri të lartë me sistem kamerash.
• Është vendosur vetëm 5 minuta larg sheshit të Skënderbeut, afër Myslym Shyrit dhe rrugës së "Kavajës", dhe pranë pikave kyce të Tiranës.
• Parkimi i mbyllur me telekomandë personale.
Apartamenti jepet edhe me qira ditore 55 euro nata dhe 700 euro/muaj per kontrata mbi nje vit.

ID : PRO2328
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Qyteti: Tirana
Zona:
Cmimi:700 €
Sipërfaqja: 140 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 6

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 te Rr.“Ismail Qemali” në zonën e ish-Bllokut

Tirana, Bllok
258,300 € / Muaj
ID: PRO1174 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 123 m2

Jepet me qera apartament i mobiluar me gjithe garazhd, ne fillim te rruges Myslym Shyri.

Tirana, Rr. "Myslym Shyri"
700 € / Muaj
ID: PRO1613 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 130 m2

Apartament 2+1+2 me qira pranë “Kompleksit Panorama”

Tirana, Rr. "Asim Vokshi"
600 € / Muaj
ID: PRO4106 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 98 m2