• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 85 m2
  • Kati: 2

Jepet me qera apartament 1+1 Rr ”Sami Frashëri prane “Sheshit willson “

Apartamenti ndodhet ne një nga zonat më te pëlqyera.

Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashket, dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon, në një sip 85 m2.

I gjithë ambienti është i mobiluar me të gjitha paisjet e duhura për një jetesë komode.

Apartamenti ndodhet në kati e IX-të pallat i ri me ashensor.

Cmimi 450 euro /muaj

ID : PRO2276
Adresa: Rr. sami frasheri
Qyteti: Tirana
Zona: Prane Sheshit "Wilson"
Cmimi:450 €
Sipërfaqja: 85 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 2
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament me qera 2+1 te Rruga "Sulejman Delvina"

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO1365 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 100 m2

Apartament me qira pranë Sheshit Willson

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO736 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 90 m2

Apartament me qira pranë Sheshit Willson

Tirana,
500 € / Muaj
ID: PRO735 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 76 m2