• Dhoma gjumi: 0
  • Tualet: 0
  • 300 m2

Shitet ambient prane Fushes se Aviacionit
Ambienti ka nje siperfaqe prej 300 m2 brenda dhe 200 m2 pjesa e jashtem perreth objektit.
Objekti ndodhet ne rruge kryesore prane rruges Dhimiter Frengu.
Objekti eshte i shfrytezueshme per palester gjate kesaj periudhe, ne nje hapesire openspace, e cila mund te perdoret per banim.
Ambienti eshte ndertuar para 20 vjetesh, eshte ne gjendje te mire funksionale dhe e pershtateshme per aktivitete te ndryshme.
Objekti mund te shfrytezohet per biznes ose ndertim.
Objekti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 760 euro/m2.

Cmimi total 380 000 euro

ID : PRO2269
Adresa: Rruga Dhimiter Frengu
Qyteti: Tirana
Zona: Fusha e Aviacionit
Cmimi:380,000 €
Sipërfaqja: 300 m2
Dhoma gjumi: 0
Tualet: 0
Google Maps

Prona të ngjashme

Shitet super ambient komercial ne nje kompleks te ri ne Tirane.

Tirana, Fusha e Aviacionit
580,030 €
Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 527 m2