• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 90 m2
  • Kati: 4

Apartament 2+1 me qera Komuna Parisit, Tirane

Ka nje siperfaqe prej 90 m2

I sapo mobiluar ne menyre bashkekohore, me te gjitha orendite e nevojshme,

Organizuar me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinen , 2 dhoma gumi, 2 banjo dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e IV-të të një kompleksi të ri.

Çmimi 620 euro/muaj

ID : PRO2188
Adresa: Rruga
Qyteti: Tirana
Zona: Komuna e Parisit
Cmimi:620 €
Sipërfaqja: 90 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 4
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
350 € / Muaj
ID: PRO4117 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 92 m2

Apartament 2+1 me qira te “Komuna e Parisit”

Tirana, Komuna e Parisit
650 € / Muaj
ID: PRO1178 Dhoma: 2 Tualetet: 2 Sipërfaqja: 120 m2

Apartament 1+1 me qera tek “Komuna e Parisit”.

Tirana, Komuna e Parisit
400 € / Muaj
ID: PRO3158 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 72 m2