• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 2
  • 110 m2
  • Kati: 5

Jepet me qira apartament 2+1 ne rruge kryesore, akses te 9 -katesheve rruges Dibres, rruges Siri Kodra dhe Pazarit te Ri.
Jepet apartament me qira ne nje nder zonat me te frekuentuara.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone, me pamje dhe hapesire.
Apartamenti ndodhet ne katin peste te nje pallati te ri, me ashensor, ne rruge kryesore me diell gjate gjithe kohes. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar me te gjitha pajisjet e duhura, thjesht dhe shume shije. Cmimi 350 euro/muaj.

ID : PRO2064
Adresa: Selvia
Qyteti: Tirana
Zona: Rruga e Dibres
Cmimi:350 €
Sipërfaqja: 110 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 2
Kati: 5
Google Maps

Prona të ngjashme

Apartament me qira 1+1 tek ‘’Farmacia 10’’ në rrugën e ‘’Dibrës’’

Tirana, Rruga e Dibres
290 € / Muaj
ID: PRO3840 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 68 m2

Jepet me qera apartament 2+1 në ‘’Rrugën e Dibrës’’.

Tirana, Rruga e Dibres
450 € / Muaj
ID: PRO3711 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 108 m2

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e Dibrës.

Tirana, Rruga e Dibres
400 € / Muaj
ID: PRO2849 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2