• Dhoma gjumi: 21
  • Tualet: 7
  • 1000 m2

SHITET HOTEL NE DHERMI NE ZONE TURISTIKE ME PAMJE NGA DETI, BUZE RRUGE.
HOTELI KA NJE SIPERFAQE NDERTIMI 1000 M2
21 DHOMA TE CILAT KANE PAMJE TE LIRE NGA DETI
PUNINME BASHKOHORE
PRONA ESHTE KONFORM TE GJITHA NORMAVE LIGJORE NE FUQI
SHITET E PERFUNDUAR DHE NE GJENDJE PUNE
BAR-RESTORANTI I SAPO PERFUNDUAR
POZICIONI I HOTELIT ESHTE NE NJE NDER ZONAT ME TE FREKUENTUARA NGA TURISTET
PARKIM 20 VENDE
CMIMI: 1.300.000 EURO

ID : PRO2044
Adresa: DHERMI VLORE
Qyteti: Dhermi
Zona: Dhermi
Cmimi:Kontakto për cmimin
Sipërfaqja: 1000 m2
Dhoma gjumi: 21
Tualet: 7
Google Maps