• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 100 m2
  • Kati: 4

Shitet apartament 2+1 Mali Robit, Durres
Apartamenti ndodhet ne zonat me te bukura te Malit te Robit ne vije te pare, me nje pamje te mrekullueshme, ku asgje se pengon shijimin e perendimit te diellit.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert, me pamje nda deti, me fushe pamje, aq sa syri gjen relax dhe paqe, nga pishat dhe deti.

Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma dhumi, nje tualet dhe dy ballkone.

Apartamenti eshte ne faze vendosje ashensori.

Cmimi 110 000 euro.

ID : PRO2037
Adresa: Mali i Robit
Qyteti: Golem
Zona: Pishat e Buta
Cmimi:110,000 €
Sipërfaqja: 100 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 4

Prona të ngjashme

Shiten shtëpi pushime në Golem

Golem, Pishat e Buta
35,000 €
ID: PRO254 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 70 m2

Shitet shtepi pushimi në Golem

Golem, Pishat e Buta
40,700 €
ID: PRO210 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 74 m2