• Dhoma gjumi: 1
  • Tualet: 1
  • 58 m2
  • Kati: 3

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Golemit, prane Kompleksit Freskia.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri, shume prane brezit te pare ,me nje siperfaqe prej
67 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje dhome gjumi, ballkon dhe tualet.

Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e duhura qe nevojiten per pushim ose jetese te rehateshme.

Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te qete ku gjelberimi dhe qetesia gjejne paqe me njera tjetren.

Apartamenti shitet si ne foto, pushimet mund ti fillosh direkt pa u menduar!!!

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi total 41000 euro.

ID : PRO2035
Adresa:
Qyteti: Golem
Zona: Golem
Cmimi:41,000 €
Sipërfaqja: 58 m2
Dhoma gjumi: 1
Tualet: 1
Kati: 3

Prona të ngjashme

Apartament ne shitje 2+1 tek Resorti ''San Pietro'' ne ''Gjirin e Lalzit''.

Durrës, Golem
125,875 €
ID: PRO3815 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 91 m2

OKAZION, Shitet apartament 1+1 në Golem në Durrës.

Golem, Golem
26,000 €
ID: PRO3427 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 55 m2

Shitet apartament 1+1 ne Golem

Golem, Golem
132,750 €
ID: PRO2019 Dhoma: 1 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 89 m2