• Dhoma gjumi: 2
  • Tualet: 1
  • 70 m2
  • Kati: 1

Jepet apartament pushimi me qera tek Kompleksi “Giardino”,pranë shkëmbit të Kavajës. Apartamenti ndodhet në katin e parë te një pallati 5 katësh dhe ka një sipërfaqe prej 70m2, ka dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi të përbashket, tualet dhe verandë. Apartamenti ndodhet në një ndër komplekset më të bukura të plazhit të Durrësit. Apartamenti ndodhet 20 metra larg bregut të detit.
Cmimi 30 euro/nata për muajin e Qershorit.
40 euro nata për muajin e Korrikut.
50 euro nata për muajin e Gushtit.

ID : PRO1980
Adresa: Kompleksi Giardino
Qyteti: Durrës
Zona: Durres
Cmimi:30 €
Sipërfaqja: 70 m2
Dhoma gjumi: 2
Tualet: 1
Kati: 1

Prona të ngjashme

Apartament 2+1 me qira ne “Durrës” pranë Shëtitores Taulant

Durrës, Durres
500 € / Muaj
ID: PRO5061 Dhoma: 2 Tualetet: 1 Sipërfaqja: 110 m2 Kati: 8